הבהרה

כתם אחד פנים רבות לו. פוסט אקנה, כתמי גיל, כתמי שמש, כל כתם נושא סיפור ומזכרת שנרצה להבהיר. טיפולי ההבהרה נעשים בהתאמה לסוג הכתם ומיקומו, בתהליך ממוקד ואפקטיבי, בשילוב מגוון תכשירים.

התוצאות

לתמיכה במצביי היפר פיגמנטציה אשר מקנה לעור מראה אחיד ובהיר, ללא שינויי גוון טכנולוגיה מתקדמת פורצת דרך מבוססת חומצות אלפה ובטא הדרוקסיות.

למי הטיפול מיועד

בעיית כתמי העור מטרידה רבים מאיתנו בטווח גילאים רחב. אנחנו חיים במדינה שטופת שמש ולכן מגיל צעיר חשוב מאוד לחנך את ילדיינו ואת עצמינו לא לצאת מהבית ללא קרם הגנה . אם בכל זאת הופיעו כתמים יש להשתמש על בסיס יומיומי בתכשירים פעילים ומרוכזים במיוחד להבהרה והפחתת מראה הכתמים

מוצרים להשלמת הטיפול בבית

סדרת הנאווויט סדרה מבוססת חומצות הבהרה פעילות סדרת מקרודרמבריישן המייצרת הבהרה אינטנסיבית בעלת אפקט מצטבר סדרת הנאופיל המייצרת ליטוש והחלקה בעזרת חומצות פעילות

“כתם אחד – פנים רבות לו”

הכתמים, או בשמם המקצועי -ההיפר פיגמנטציה, מופיעים על עורנו במרוצת השנים ומטרידים אותנו לא מעט. הכתמים האלו נוצרים כתוצאה מייצור מוגבר של תאיי מלנין אשר נחים להם בשקט בשכבת העור העליונה (האפידרמיס).
כתמי העור מתעוררים ויוצאים לפעולה כאשר מתחולל משהו דרמטי המחייב אותם לשמור ולהגן על שכבות העור התחתונות.

חשיפה מוגזמת לשמש, או לכימיקלים, שינויים הורמונליים, גיל התבגרות, גיל מעבר, הריון, עישון ועוד, הן דוגמאות לאותן תקריות קיצוניות, סכנות המחייבות את העור להתגונן. על פי רב הם מגיעים בהמוניהם.
מכסים את שכבת העור העליונה בכתמים חומים ובעיקר עקשניים.
באבחון נכון וטיפול מתאים ניתן להגיע לשיפור משמעותי במראה העור.

תמונה אחת שווה אלף מילים

להתאמת טיפול אישי

באמצעות טיפול בקליניקה מפנקת ומזמינה, עם תכשירים איכותיים להמשך טיפול בבית,
תוכלו להפוך את השמירה על בריאות העור שלכם לשגרה.

מזמינה אותך לקבוע תוכנית טיפול כוללת
ובהתאמה אישית.

0
עגלת הקניות שלך

בואי ניפגש

מעולם לא היה כל כך פשוט ונעים
להנות מעור פנים בריא, חיוני ומואר.

השאירי פרטים ואחזור אלייך

דילוג לתוכן